Општинска управа Општине Стара Пазова, ул. Светосавска 11, 22300 Стара Пазова

Данас је: год.

Општина Стара Пазова, Срем, Војводина - званична страница

Званична презентација Општине Стара Пазова

Очекивало се да ће фудбалери Радничког у дванаестом колу Српске лиге, Војводина, пред својим навијачима стићи лако до нове победе, против Долине из Падине. Међутим, развој догађаја на терену је показао другачији однос снага. Гости су два пута водили са 1:0 и 2:1, а домаћини до потпуног преокрета и три бода стигли у самом финиąу утакмице. Наиме, Долина је до 88 минута водила са 2:1, да би Павловић изједначио на 2:2, а онда Ромић у 90 минуту постигао и трећи гол и свој тим довео у вођство од 3:2 које им је на крају донело победу и нова три бода која су им сачувала лидерску позицију на табели и три бода предности у односу на ЧСК Пивару из Челарева са којим Рданички у следећм колу, у дербију јесени, игра као гост. Дунав је у Старим Бановцима победио Врąац, погоцима Аąћерића и Илисића и са 16 бодова налази се на десетом месту на табели. У дербију дванаестог кола Војвођанске лиге група Запад фудбалери Радничког победили су у Сремској Митровици Јединство из Старе Пазове са 2:0 и поново стекли пет бодова предности три кола пре краја јесењег дела првенства. Омладинац је у Новим Бановцима са убедљивих 3:0 савладао Станиąић. Јадран из Голубинаца у тринаестом колу Сремске лиге, декласирао је у Голубинцима са 5:1 Младост из Купинова, једног од главних кандидата у борби за врх табеле. Сремац је пораľен у Војки од ЛСК-а из Лаћарка традиционално неугодног ривала са 3:1, а Борац Слога Милąпед је изгбио од Рудара у Врднику са 5:1. Подунавац из Белегиąа је у дванаестом колу Друге сремске лиге као гост победио Доње Петровце са 2:1, а фудбалери Слоге Борца из Сурдука у Љукову су изазвали прекид у 77 минуту код вођства домаћина од 1:0. У тренутку када је домаћин водио са 1:0 судија Софтић из Бачинаца је досудио пенал за Љукову ąто је био повод за физички напад играча из Сурдука па је доąло до прекида.