Општинска управа Општине Стара Пазова, ул. Светосавска 11, 22300 Стара Пазова

Данас је: год.

Општина Стара Пазова, Срем, Војводина - званична страница

Званична презентација Општине Стара Пазова

После Скоро четири месеца паузе ппочео је наставак првенства за већину клубова из старопазовачке Општине. У шеснаестом колу Војвођанске лиге група Запад фудбалери Дунава победили су у Старим Бановцима Металац Аско Видак из Футога са 4:0 и преузели воећу позицију на табели са 35 бодова. Питање победника у Старим Бановцима је било решено још у првиом полувремену када је Дунав повео са 3:0, а стрелац сва три гола је био Петар Ашћерић, четврти гол почетком другог полувремена постигао је Никола Јерковић. Омладинац из Нових Бановаца је у Старој Пазови против Будућности из Младенова играо нерешено, 1:1. Први гол на утакмици постигли су гости у 50 минуту а стрелац је био играч Омладинца Дукић који је неспретно захватио лопту главом и савладао свог голмана. Новобановчани су изједначили у 64 минуту, а стрелац је био Мрвић. У 85 минуту играч Омладинца Пејчиновић није искористио једанаестерац пошто је његов слаб шут одбранио голман Будућности Ковачевић. У првом колу пролећног дела првенства Среемске лиге у општинском дербију у Крњешевцима Јединство из Старе Пазове је победило Борац Слога Милшпед са 2:0, оба гола постигао је Ненад Драгин, док је Јадран у Голубинцима поготком Штрпца, савладао Хајдук из Бешке са 1:0.