Општинска управа Општине Стара Пазова, ул. Светосавска 11, 22300 Стара Пазова

Данас је: год.

Општина Стара Пазова, Срем, Војводина - званична страница

Званична презентација Општине Стара Пазова

Фудбалери Радничког из Нове Пазове забележили су нову победу у првенству Српске лиге, Војводина, пошто су у осмом колу у општинском дербију савладали на свом терену Дунав из Старих Бановаца са 2:0. Питање победника је решено у првих пола сата игре када су домаћини постигли оба гола. Најпре је Павловић сјајним ударцем са 18 метара савладао Кнежевића, да би Бајић у 28 минуту после одличног додавања Чечарића. Након овог кола Раднички је други са 20 бодова, са бодом мање од ЧСК Пиваре. У осмом колу Војвођанске лиге, Запад фудбалери Јединства забележили су и пету узастопну победу пошто су савладали Црвену Звезду у Новом Саду са 2:1. Домаћини су први дошли у вођство на почетку утакмице, Јединство је изједначило поготком Кукоља у финишу првог полувремена, да би у наставку Драгин постигао још један гол за коначну победу од 2:1. Јединство је друго на табели са 17 бодова, пет мање од Радничког из Сремске Митровице. Омладинац из Нових Бановаца је поражен од Радничког у Сремској Митровици са 2:0, а оба гола су примили у финишу утакмице. У општинском дербију деветог кола Сремске лиге у Војки Сремац и Борац Слога Милшпед из Крњешеваца су играли нерешено, 1:1, а Јадран је у Голубинцима савладао Зека Буљубашу из Равња са 3:0. У осмом колу Друге сремске лиге у Сурдуку Слога Борац и Подунавац из Белегиша су играли 1:1.